شیرخوارگاه امام علی (ع) با تخصیص اعتبار ۳۰ میلیارد ریال صبح امروز ۳۰ مهر با حضور رییس سازمان بهزیستی کشور افتتاح شد.

 

؛ همایون هاشمی، رییس سازمان بهزیستی کشور امروز سه شنبه با حضور در آیین گشایش شیرخوارگاه امام علی (ع) در استان البرز گفت: توجه به شیرخوارگان از وظایف حاکمیتی نظام است که در زمان حاضر با همکاری بیش از پیش خیرین مورد پیگیری است.

 

مقاومت نیوز به گزارش شبستان

به گفته این مسئول، سازمان بهزیستی به نوبه خود به دنبال توسعه شبکه خیرین است و دراین مسیر تلاش های ویژه ای در سطح کشور آغاز شده است.


هاشمی با تاکید به این مطلب که شیرخوارگاه استان البرز از جمله شیرخوارگاه های مناسب و بزرگ در سطح کشوری است، تصریح کرد: شیرخوارگاه استان البرز از بزرگ ترین شیرخوارگاه های کشور به شمار می رود و سازمان بهزیستی کمک های بیشتر را برای توسعه آن انجام خواهد داد.


رییس سازمان بهزیستی کشور توضیح داد: با آغاز فعالیت این شیرخوارگاه در استان البرز فرزندان بی سرپرست و شیرخوار این استان مورد رسیدگی و اسکان قرار می گیرند.


رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان با بیان این مطلب که در حال حاظر قانون حمایت از کودکان بی سرپرست ابلاغ شده است، تاکید کرد: قانون حمایت از کودکان بی سرپرست ابلاغ شده و گشایش هایی دراین زمینه صورت گرفته و امیدواریم با اجرایی شدن آن بتوانیم گام های موثرتری را در ارایه خدمات به این کودکان برداریم.