کارگردان و مدیر هنری «ملک سلیمان ۲» گفت: ساختار معماری و طراحی های دکور این فیلم به زمان بیشتری نیاز دارد.

 

مقاومت نیوز به گزارش مشرق، ، عبدالحمید قدیریان کارگردان و مدیر هنری «ملک سلیمان2» در گفت وگو با تسنیم درباره آخرین جزئیات این فیلم گفت: هر چه فرصت برای تحقیق قبل از تولید بیشتر باشد طبیعتاً می توان مفاهیم موجود در داستان های قرآنی را بهتر اجرا و ارائه کنیم.

وی با بیان اینکه بهتر است به دولت و وزارت ارشاد فرصت دهیم تا بر امور فرهنگی مسلط شوند، افزود: چون «ملک سلیمان2» به دلیل داشتن جلوه های تصویری زیاد و فضای داستانی خاص هزینه زیادی را نیاز دارد بنابر این باید مسئولین همت انجام آن را داشته باشند تا کار بی‌وقفه انجام شود.

قدیریان از این فرصت استفاده و از نخبگان، دانشمندان و اهل علم درخواست کرد هر کسی که بتواند در این زمینه به ما کمکی برساند دعوت می کنیم تا با این پروژه همکاری کنند.

به گفته مدیر هنری «ملک سلیمان2»، امروز بهترین زمانی است که دوستان می توانند در این پروژه به ما کمک کنند. ما هم اکنون با علما و دانشمندان  مختلف در ارتباط هستیم اما افرادی وجود دارند که ما با آنها ارتباطی نداریم و اگر قرار است که حرکت صادقانه ای اتفاق بیفتد الان زمان مناسبی است که به قوام بهتر کار مدّد برسانند.

وی با اشاره به اینکه ساختار معماری و طراحی های دکور در «ملک سلیمان2»  تا حدودی انجام شده تصریح کرد: طراحی دکور ارتباط زیادی با حساسیت تهیه کننده و به سرمایه ای که اختصاص داده شده بستگی دارد بنابراین طرح های نهایی «ملک سلیمان2» را پس از شروع کار می توان کامل نمود.

قدیریان یادآور شد: این فیلم به دلیل بالا بودن هزینه ساختش، بخش خصوصی طبیعتاً نمی¬تواند به آن وارد شود.

مدیر هنری ملک سلیمان افزود: فیلم نامه چند سال پیش نوشته شده و ساختار آن مشخص می باشد و در حال حاضر جناب بحرانی تلاش دارند تا در بُعد معارفی تمرکز بیابند تا کار قوام بیشتری پیدا کند.

شهریار بحرانی هم اکنون در حال تدوین مستند «راه رستگاری» است و با پایان آن حضور بیشتری برفیلم خواهند داشت.