ازحادثه آتش سوزی کلاس درس دختران شین آبادی ۱۰ ماه گذشت و هنوز داغش در چهره آنها و دل خانواده هایشان است، اما دردناک تر از آن بی اعتباری امضای وزیر وقت آموزش و پرورش برای درمان آنهاست.

 

مقاومت نیوز به گزارش شبستان

دانش آموزان شین آباد را دیگر همه می شناسند و نیست دلی که از شنیدن غمنامه بخاری نفتی که چه بلایی بر سر دانش اموزان این کلاس آورد، غمگین نشود، 10 ماه از حادثه آتش سوزی کلاس درسی در مدرسه انقلاب اسلامی که منجر به فوت دو دانش آموز و سوخته شدن 26 دانش آموزمعصوم دختر می گذرد و این حادثه گذشته و هزاران وعده و وعید داده شده است، حتی اگر محقق هم شود بازاز غم و در به دری خانواده های این دانش آموزان نمی کاهد و صورت های مچاله شده دانش آموزان که به خاطر غفلت مسوولین دیگر زیبایی قبل را پیدا نمی کند.

 

امروز دوشنبه 29 مهر ماه خانواده دو دانش آموز شین آبادی با حضور در وزارت آموزش و پروش پی گیر در خواست ها ی خود برای بهبود فرزندانشان شده اند.


صالح پدر یکی از دانش آموزان حادثه دیده شین آباد که فرزندش دچار 60 درصد سوختگی شده است در گفت و گو با خبرنگار شبستان می گوید: فرزندم در بیمارستان ساسان بستری شده بود که ما از روند و رسیدگی درمان بسیار راضی بودیم چون در بیمارستان 15 خرداد بسیار رسیدیگی ضعیف بوده است به طوریکه در روند نامناسب درمان 3 انگشت دخترم قطع کرده اند.


وی افزود: اکنون به ما گفته اند روند درمان را در بیمارستان محب ادامه دهیم در حالی که نامه ای که از وزیر پیشین آموزش و پرورش دریافت کرده ایم مربوط به بیمارستان ساسان است اما می گویند این نامه بی اعتبار شده است.


صالح با ناراحتی و دلخوری خاطر نشان کرد: به ما اعلام کرده اند، هزینه های درمان در بیمارستان ساسان بسیار بالا است و باید به بیمارستان دیگری فرزندانتان را منتقل کنید.


وی خاطر نشان کرد: اکنون به آموزش و پرورش آمده ایم تا روند درمان فرزندانمان در بیمارستان ساسان باشد و گفته اند که باید در جلسه ای این درخواست بررسی شود.