پلیس راه محدودیتهای ترافیکی جاده های کشور در عید غدیر را اعلام کرد.
مقاومت نیوز به گزارش مشرق، براساس اعلام پلیس راه راهور تردد موتورسيكلت از ساعت 12 روز چهارشنبه تا ساعت 3 بامداد شنبه از محورهای كرج - چالوس، هراز، فيروزكوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعكس ممنوع است.

محور كرج - چالوس

تردد انواع تريلر و كاميون از محور كرج - چالوس كماكان ممنوع بوده و تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 13 روز جمعه تا ساعت 3 بامداد شنبه از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده وبا اعلام مامورين پليس راه در محل تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 16 روز جمعه تا ساعت 23 بامداد شنبه از 15 كيلومتر بالاي مرزن آباد(دزبن) به سمت كرج بصورت يكطرفه خواهد بود.

محور هراز

تردد تمامی تريلرها از محور هراز كماكان ممنوع است. همچنین تردد كاميونها و كاميونتها به استثناي حاملان موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 6 صبح تا 24 روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است. تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 13 روز جمعه تا 3 بامداد روز شنبه از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 15 روز جمعه تا ساعت 3 بامداد روز شنبه از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه است.

محور دماوند

تردد تريلرها به استثنای حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از تهران به قائم شهر و بالعكس ممنوع است.

محور قدیم رشت - قزوین

تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 23 روز جمعه از محور رشت قزوین و بالعکس ممنوع خواهد بود.

محور زاهدان - زابل

تردد تريلرها و كاميونها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 16 تا 20 روزهای چهارشنبه و جمعه 3/08/92 از محور زاهدان - زابل و بالعكس ممنوع مي باشد.