فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: آمریکا از سپاه به دادگاه لاهه شکایت کرده و ما نیز هر آنچه که در اختیار داریم برای انهدام ناوهای جنگی آمریکا استفاده خواهیم کرد. سپاه پاسداران ناامنی از طرف هیچ کشوری را تحمل نخواهد کرد.

دریادار فدوی

 

 

دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در جمع خبرنگاران با اشاره به هشدار رهبری در خصوص نفوذ اظهار داشت: مقام معظم رهبری یک هشدار صریح، قاطعانه و هوشمند در این خصوص دادند و سپاه پاسداران نیز از این اقدام قانونی حمایت خواهد کرد.
فدوی ادامه داد: آمریکا حیات خود و منافع ملی خود را از پیروزی ما در خطر می بیند و هر کاری که بتواند علیه ما انجام می دهد و ما نیز باید در این خصوص مراقب باشیم.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی ها به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند، گفت: آنها خطا می کنند زیرا شعار مرگ بر آمریکا هیچ زمانی از بین نخواهد رفت.
فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: در هیچ جای دنیا آنگونه که در ایران می توانند حرف بزنند چنین وضعیتی وجود ندارد و مبنای ما خداست و به راه حق خود ادامه خواهیم داد.
فدوی همچنین از برگزاری رزمایش نیروی دریایی سپاه طی 3 ماهه سوم امسال خبر داد و گفت: طبق روال سا ل های گذشته که این رزمایش در 3 ماه سوم برگزار می شد، امسال نیز طی روزهای باقیمانده این رزمایش برگزار خواهد شد.
وی در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا سپاه به یمن کمک می کند یا خیر، گفت: هر جا که نفس انقلاب اسلامی بدمد، قبراقی و سرزندگی در آنجا به وجود می آید و نیازی نیست که ما در آنجا کمکی کنیم. چند وقت گذشته نیز دو ناو سعودی و یک ناو اماراتی توسط نیروهای یمنی منهدم شدند که ارزش قیمتی یکی از این ناوها 800 میلیون دلار بود.(تسنیم)

سایت خبری مقاومت نیوز

آخرین بروزرسانی (سه شنبه, 12 آبان 1394 ساعت 17:56)