سرزمینی گرم و سوزان هم چون خاطرات هشت سال، مقاومتان که بعد از گذشت سال های سال هنوز هم گرمای خود را از دست نداده و خیل مشتاقان برای زیارت به سرزمین نور می آیند

مقاومت نیوزبه گزارش  بسیج از تو مینویسم که گوشه گوشه خاک تو شایسته عبادت است و لحظه لحظه ی در کنار تو بودن لایق بوسیدن است. از تو می گویم که هشت سال قطره قطره ی خونت  به میهن جان بخشید و از قطرات خون پاکت  که بر زمین جاری شد و شربت شهادت نوشیدی حالا میعادگاه عاشقان و زائرانی شده که می آیند آن جا در کنار تو به نجوا می نشینندتا مرهمی برای زخم هایشان باشی و شفاعتشان کنی.

سرزمین خوزستان را می گویم سرزمینی گرم و سوزان هم چون خاطرات هشت سال،مقاومتان که بعد از گذشت سال های سال هنوز هم گرمای خود را از دست نداده و خیل  مشتاقان برای زیارت به سرزمین  نور می آیند، سرزمینی که مرد، زن، پیر و جوان نمی شناسد همه آمده اند سرزمینی که ملائک و فرشتگان به حرمت خون پاکت گرداگرد آن جا حضور دارند.

زائرانی که هر چند در مدت زمانی کوتاه به سرزمین نور می آیند و بر خاک مقدس قدم می گذارند و خاکت را به عنوان تبرک با  خود می برند موقع بازگشت از سرزمین نور زائران تمام روح و دل خود را جا می گذارند و جسم خود را با خود می برند. سرزمین نور آن چنان گیرایی دارد اگر یک بار رفته باشی همیشه دلتنگ آن جا هستی انگار گم شده ایداری و همیشه مشتاقی و عطش آن در وجودت هست که یک فرصت هر، چند از کوتاهی  پیدا کنی و مانند پرنده سبک بال، پرواز کنی و خودت را به سرزمین  نور برسانی و کنار شهدا باشی و با آرمان های امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی ) پیمانی ببندیم و بگوییم ما هستیم  و ما می مانیم تا آخرین قطره خونمان، هم چنان  که شما ایستادگی و مقاومت کردید ما هم از شما درس ایستادگیرا می آموزیم و می مانیم تا پرچم انقلاب اسلامی را به حضرت مهدی(عج) تحویل دهیم.